banner43

Süper Lig ve TFF 1. Ligde haftanın programı şöyle, Karagümrük Başakşehir maçıyla perde açılıyor

Süper Lig ve TFF 1. Lig'de üçüncü hafta, bugün oynanacak birer maçla başlayacak

SPOR 25.09.2020, 09:41 25.09.2020, 10:30
121
Süper Lig ve TFF 1. Ligde haftanın programı şöyle, Karagümrük Başakşehir maçıyla perde açılıyor

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de üçüncü hafta bugün oynanacak birer maçla başlayacak. Misli.com 2. Lig ile Misli.com 3. Lig'de ikinci hafta maçları yapılacak.Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup'ta Sivas Belediyespor-Bayburt Özel İdare, Misli.com 3. Lig 3. Grup'ta Çatalcaspor-Cizrespor ve 4. Grup'ta Siirt İl Özel İdaresi-Karbel Karaköprü Belediyespor maçları ertelendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

- Süper Lig

Bugün:

20.00 Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)

Yarın:

13.30 Hes Kablo Kayserispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Atakaş Hatayspor-Kasımpaşa (Antakya Atatürk)

16.00 Göztepe-Gaziantep FK (Gürsel Aksel)

19.00 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor (Medical Park)

27 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)

16.00 İttifak Holding Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

28 Eylül Pazartesi:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Denizlispor (Antalya)

- TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Adanaspor-Ankara Keçiörengücü (5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

14.00 Ümraniyespor-İstanbulspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Bursaspor-Giresunspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Akhisarspor-Balıkesirspor (Spor Toto Akhisar)

27 Eylül Pazar:

14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Ankaraspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

19.00 Altay-Eskişehirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

28 Eylül Pazartesi:

19.00 Beypiliç Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

19.00 Menemenspor-Tuzlaspor (Menemen İlçe)

- Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

Bugün:

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Amed Sportif Faaliyetler (Ortahisar Yavuz Selim)

Yarın:

15.00 Anagold 24Erzincanspor-Kahramanmaraşspor (Müstakil Atletizm Pisti)

15.00 Şanlıurfaspor-Sancaktepe FK (Şanlıurfa GAP)

15.00 Gümüşhanespor-İnegölspor (Gümüşhane Yenişehir)

15.30 Hacettepe-Ergene Velimeşespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu FK (Devrek İlçe)

16.00 Sarıyer-Afjet Afyonspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Uşakspor-Ankara Demirspor (Uşak 1 Eylül)

16.00 Manisa FK-Kocaelispor (Mümin Özkasap)

Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Elazığspor-Serik Belediyespor (Elazığ Doğukent)

15.00 Vanspor FK-Kırklarelispor (Van Atatürk)

15.00 Pazarspor-Tarsus İdmanyurdu (Pazar İlçe)

15.30 Kırşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kırşehir Ahi)

15.30 Mamak FK-Turgutluspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Pendikspor-Kardemir Karabükspor (Pendik)

16.00 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)

16.00 Karacabey Belediyespor-1922 Konyaspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

16.00 Bodrumspor-GMG Kastamonuspor (Bodrum İlçe)

- Misli.com 3. Lig

1. Grup

Bugün:

15.30 Çankaya FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Yarın:

13.30 Fatsa Belediyespor-Kızılcabölükspor (Fatsa İlçe)

15.00 Ofspor-1877 Alemdağspor (Of İlçe)

15.30 Kemerspor 2003-Artvin Hopaspor (Kemer İlçe)

15.30 Payasspor-Arnavutköy Belediyespor (Payas İlçe)

16.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Nevşehir Belediyespor (Edirne 25 Kasım)

16.00 Belediye Derincespor-Manisaspor (Belediye Derincespor)

19.00 Diyarbekirspor-Bucaspor 1928 (Diyarbakır)

2. Grup

Yarın:

15.00 Tokatspor-İskenderun FK (Gaziosmanpaşa)

15.00 Ağrı 1970 Spor-Mardin Fosfatspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.00 Yozgatspor 1959 FK-Yomraspor (Yozgat Bozok)

16.00 Tekirdağspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Namık Kemal)

16.00 Halide Edip Adıvarspor-Belediye Kütahyaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Çengelköy-Kahta 02 Spor (Sultanbeyli Gölet)

16.00 Nazilli Belediyespor-Ceyhan Spor (Nazilli İlçe)

16.00 Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor (Darıca)

3. Grup

Bugün:

16.00 Karşıyaka-Esenler Erokspor (İzmir Atatürk)

Yarın:

15.00 Arhavispor-Yalovaspor (Arhavi İlçe)

15.00 Çarşambaspor-Elazığ Karakoçan FK (Çarşamba İlçe)

15.00 Batman Petrolspor-Isparta 32 Spor (Batman Yeni Şehir)

16.00 Somaspor-Gölcükspor (Soma Atatürk)

16.00 Şile Yıldızspor-Osmaniyespor FK (Şile)

19.00 İçel İdmanyurdu-Erbaaspor (Mersin)

4. Grup

Yarın:

15.00 Adıyaman 1954 Spor-Alanya Kestelspor (Adıyaman Atatürk)

15.30 Kozan Spor FK-Düzcespor (İsmet Atlı)

15.30 Kırıkkale Büyük Anadolu-Sultanbeyli Belediyespor (Başpınar)

16.00 Muğlaspor-52 Orduspor FK (Muğla Atatürk)

16.00 Bergama Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Modafen-1954 Kelkit Belediyespor (Alemdağ)

16.00 Silivrispor-Bursa Yıldırımspor (Silivri)

Yorumlar (0)
açık
banner28
Namaz Vakti 13 Nisan 2021
İmsak 04:50
Güneş 06:21
Öğle 13:10
İkindi 16:51
Akşam 19:48
Yatsı 21:13
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 32 70
2. Fenerbahçe 33 66
3. Galatasaray 32 62
4. Trabzonspor 33 58
5. Alanyaspor 33 52
6. Gaziantep FK 32 50
7. Hatayspor 32 49
8. Karagümrük 33 49
9. Sivasspor 32 47
10. Göztepe 33 46
11. Antalyaspor 33 42
12. Konyaspor 32 40
13. Ankaragücü 32 36
14. Rizespor 32 36
15. Kasımpaşa 33 36
16. Malatyaspor 32 34
17. Başakşehir 32 33
18. Kayserispor 32 33
19. Gençlerbirliği 32 31
20. Erzurumspor 33 28
21. Denizlispor 32 26
Takımlar O P
1. Giresunspor 29 60
2. Samsunspor 29 57
3. Adana Demirspor 29 55
4. Altay 29 53
5. Altınordu 29 52
6. İstanbulspor 29 51
7. Ankara Keçiörengücü 29 49
8. Ümraniye 29 41
9. Tuzlaspor 29 41
10. Bursaspor 29 40
11. Bandırmaspor 29 39
12. Boluspor 29 35
13. Balıkesirspor 29 32
14. Adanaspor 29 31
15. Menemenspor 29 30
16. Akhisar Bld.Spor 29 25
17. Ankaraspor 29 22
18. Eskişehirspor 29 8
Takımlar O P
1. Man City 32 74
2. M. United 31 63
3. Leicester City 31 56
4. West Ham 31 55
5. Chelsea 31 54
6. Liverpool 31 52
7. Tottenham 31 49
8. Everton 29 47
9. Arsenal 31 45
10. Leeds United 31 45
11. Aston Villa 30 44
12. Wolverhampton 31 38
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 31 36
15. Burnley 31 33
16. Brighton 30 32
17. Newcastle 31 32
18. Fulham 32 26
19. West Bromwich 31 24
20. Sheffield United 31 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 30 67
2. Real Madrid 30 66
3. Barcelona 30 65
4. Sevilla 30 61
5. Real Sociedad 30 47
6. Real Betis 30 47
7. Villarreal 30 46
8. Granada 30 39
9. Levante 30 38
10. Celta de Vigo 30 37
11. Athletic Bilbao 30 37
12. Cádiz 30 35
13. Valencia 30 34
14. Osasuna 30 34
15. Getafe 30 30
16. Huesca 30 27
17. Real Valladolid 30 27
18. Elche 30 26
19. Deportivo Alaves 30 24
20. Eibar 30 23
banner27
Günün Karikatürü Tümü
banner35

Gelişmelerden Haberdar Olun

@